Interiérové dvere
  • dvojkrídlové interierové dvere
  • borovica
  • sklo biela kôra
Interiérové dvere
  • dvojkrídlové interierové dvere
  • borovica
  • sklo dymové
Interierové dvere
  • dvojrídlové interierové dvere
  • buk
  • sklo s vypieskovaným vzorom
Mapa stránky

Aby ste sa mali občas prečo vrátiť na naše stránky a pozrieť si čo máme nové, pripravili sme pre Vás aj časť s článkami o dreve a bývaní.

Interiérové dvere sú len jedným elementom vo Vašej domácnosti, no funkčne i dizajnovo to doma musí vyzerať ako jeden silný celok, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Interiérové dvere po celom Slovensku.

Naše dvere môžete nájsť v interiéroch po celom Slovensku. Realizujeme dovoz a montáž nami vyrobených interiérových dverí do všetkých krajov Slovenska. Cenu dovozu a montáže neúčtujeme extra a preto cena kalkulácie dverí je konečná a nemusíte očakávať žiadne skryté poplatky ako u iných firiem. Osobný kontakt však ešte dlho žiadna technológia asi nenahradí , no vďaka elektronickej a telefonickej komunikácii vieme operatívne riešiť vaše požiadavky aj na diaľku.

Slovensko disponuje bohatým kultúrnym dedičstvom ľudovej architektúry a jedinečnosťou vo variabilite regionálnych výtvarno-konštrukčných prvkov stavieb, nakoľko územie Slovenska predstavuje hranicu medzi severoeurópskou zónou drevených stavieb a zónou kamennej architektúry južnej Európy

Výhody dverí z masívu!

Neexistuje lepší materiál, čo sa týka údržby nábytku, ako drevený masív! Je viacero faktorov, ktoré vplývajú na životnosť dverí a nábytku ako takého, a na každý existuje spôsob ako ho eliminovať tak, aby drevo vyzeralo aj po rokoch ako nové. Masív môže pôsobením vlhkosti, slnečných lúčov či usadzovania prachu meniť.

Doplnky, materiály a technológie

Naša stolárska dielňa využíva materiály a technológie vyrábané osvedčenými svetoznámymi firmami s mnohoročnou tradíciou. Vždy vám odporúčime to najlepšie s dôrazom na kvalitu a výdrž, no nezabudneme ani na štýl a súčasný dizajn. Oboznámime Vás s informáciami o moridlách a lakoch, kovaniach a kľučkách, zámkoch, tesneniach, sklenených výplniach.

Dovoz a montáž na celom území Slovenska

Výrobky dovezieme až na miesto určenia po celom území Slovenska.
Samozrejme výrobky, ktoré si vyžadujú odbornú montáž (interierové dvere, kuchynské linky, obklad schodov ...) odborne namontujeme.

Rodinný dom Poprad - Matejovce - kuchyňa

Rohová kuchyňa, skrinky odtieň kalvados,  dvierka foliovane.

Rodinný dom Poprad - Matejovce - dvere

Interierové dvere s oblôžkovou zarubňou z borovice,  povrchová úprava interierovým lakom Croma

Rodinný dom Poprad - Matejovce - schody

Schody z pareného buku,  povvrchová úprava lak podlahovy zn.Croma.

Stolárstvo Štefan KENDRA
KENdoor style, s.r.o Veterná 460/13, 05801 Ganovce
Prevádzka:Kravany 237, 05918 Kravany okres POPRAD
Tel. č. +421 (0)905 904 332